O nás

Kto sme

Naša firma je na trhu od roku 2013. Našou hlavnou činnosťou sú rekonštrukcie domov a bytov, naše služby však využívajú aj bytové spoločenstvá pri obnove bytových domov.

Komplexnosť služieb, to je to, čo Vám chceme ponúknuť. Vyriešime Vašu rekonštrukciu ako stavbu na kľúč. Zabezpečíme elektroinštalačné prácevodoinštalatérske práceobkladaniepokládku podláchosadenie sanitymontáž a výmenu okien a dverí a stolárske práce. Okrem kompletnej rekonštrukcie ponúkame tieto práce aj individuálne.

Od roku 2013 prešlo našimi rukami už množstvo projetov a máme za sebou veľa spokojných zákazníkov. Nechajte sa inšpirovať a preskúmajte referencie z realizovnaých projektov.  

Prečo my

Naše bohaté skúsenosti v stavebnej oblasti a profesionálny prístup sú zárukou kvality a spokojnosti. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a vytvárame riešenia na mieru. 

Nechajte rekonštrukciu bytu alebo domu na nás ak chcete mať záruku na dielo a istotu, že prácu vykoná overená firma. Správne a profesionálne vykonanané práce šetria vaše peniaze.

Dodávatelia

Výber materiálov a dodávateľov je pre nás kľúčový. Spolupracujeme s overenými dodávateľmi, vďaka tomu Vám vieme garantovať dodržanie termínov, harmonogramu prác a  kvalitu výsledného diela.

Spolupracujeme:

Okná a dvere: http://www.rafaelwin.sk , http://www.vidok.com

Tieniaca technika, žalúzie, markízy: http://www.sofftech.sk

Stavebná chémia: http://www.lusaro.sk