Montáž sanity

Zabezpečujeme montáž a výmenu sanity a kúpeľného nábytku. Všetky práce vykonávajú odborníci s potrebnou kvalifikáciou a cetrifikáciou. Inštalujeme sprchovacie kúty, vaničky, umývadlá, vodovodné batérie, záchodové misy alebo závesný WC systém.

Profesionálna montáž sanity v Košiciach a okolí

Správne a profesionálne vykonanou inštaláciou sanity predchádzame vzniku havarijnných stavov a šetríme vaše peniaze. Nechajte tieto práce na nás a budete si môcť nerušene užívať bezproblémový chod svojej domácnosti.

Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytových jadier a domov, nebytových priestorov, spolupracujeme aj s bytovými spoločenstvami pri celkovej obnove bytových domov.

Vrámci montáže sanity inštalujeme

  • sprchové kúty a vaničky, hydromasážne panely
  • vane, vaňové zásteny, umývadlá, bidety, pisoáre, WC
  • kúpeľňový nábytok, skrinky pod umývadlá, závesné skrinky, zrkadlá
  • doplnky a zariadenia kúpeľní pre imobilných pacientov
  • vodovodné batérie, nástenné, podomietkové, stojánkové, so senzorom

Komplexnosť našich služieb

Komplexnosť služieb, to je to, čo Vám chceme ponúknuť. Vyriešime Vašu rekonštrukciu ako stavbu na kľúč. Zabezpečíme aj elektroinštalačné prácevodoinštalatérske práceobkladaniemurárske práce, pokladanie podláhmontáž a výmenu okien a dverí a stolárske práce

Cena našich prác

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Pripravíme Vám cenovú ponuku šitú na mieru. Cenu každého zásahu s Vami vopred dohodneme a odkonzultujeme.